< Tilbake
Julens kolleksjonssalg hos Moxtex! Hale Bob - Busnel - Davida - Juicy Couture ++

Hos oss finner du super fine julegaver fra eksklusive merker for både venner og familie til rabatterte priser! Vi har alt fra jul/nyttårs kjoler, ytterjakker, luer, skjerf, varme gensere, nikkers, lounge set osv. Og til herre har vi cashmere luer, gensere og nikkers.

Kom innom oss for en hyggelig julehandel <3 Vi sees!

26. nov - 27. novÅpningstid: 09:00 - 19:00
Torsdag 28. novemberÅpningstid: 09:00 - 15:00
Address:
Drammensveien 130 B4
0277 Oslo
+47 23 01 46 20
vCard
Flere salg.
juni 18 - juni 21
Joytag lagersalg og smykkejubileum – gjør et kupp hos oss! Inntil 80 pst på utvalgte varer.

Vi inviterer til sesongens lagersalg med gode tilbud på klær, smykker og småvarer. Samtidig feirer vi 25 år med norsk smykkedesign – velkommen innom for et hyggelig kupp!

Les mer..
juni 16 - juni 19
Inside Too - Friends & Family SALE - Opptil 70% rabatt!

Velkommen til Friends & Family Sale på låven 🌷

Vi selger utgåtte modeller og vareprøver fra:

Missoni Home Collection

Jonathan Adler

EDG

Frati Home

Ladenac

Vila Hermanos

..og mer! I tillegg til håndklær, servise, blomster og dekor, selger vi ut mange flotte møbler, gulvtepper og lamper som har stått i utstillingen. Opptil 70%!

Les mer..
juni 17 - juni 18
Sommerens fineste Pre Loved event med ReLi

Klar for å finne sommerens drømmekjole?🌿 Bli med på vårt fineste pre loved-salg hittil - midt i hjertet av Oslo, på vakre Frogner Hovedgård.

Les mer..
Kontakt ossOm oss