< Tilbake
TOMMY HILFIGER INVITERER TIL <br />VAREPRØVESALG
Tommy Hilfiger ønsker alle velkommen til vareprøvesalg i vårt showroom  16 og 17 april fra 10-19. Vi har hovedsaklig vareprøvestørrelser for dame i S/36,bukser i 28/32 og for menn i medium, bukser i 34/34. Men det finnes noen andre produkter i forskjellige størrelser også. Barn:
  • 0-3 mndr
  • 9-12 mndr
  • 8 år
  • jente og gutt
Ta med venner og kjente og forny vågarderoben. Tommy Hilfiger ønsker alle velkommen til vareprøvesalg i vårt showroom  16 og 17 april fra 10-19. Vi har hovedsaklig vareprøvestørrelser for dame i S/36,bukser i 28/32 og for menn i medium, bukser i 34/34. Men det finnes noen andre produkter i forskjellige størrelser også. Barn:
  • 0-3 mndr
  • 9-12 mndr
  • 8 år
  • jente og gutt
Ta med venner og kjente og forny vågarderoben.
Address:
vCard
Flere salg.
august 31 - september 06
𝐁𝐎𝐑𝐀 & 𝐊𝐖𝐂 𝐎𝐮𝐭𝐥𝐞𝐭

Velkommen til en uke fylt med gode kupp på produkter fra BORA og KWC.✨

Vi åpner dørene for et eksklusivt outlet hvor du får muligheten til å sikre deg design, kvalitet og teknologi i toppklasse til priser du sjelden ser. Enten du er på jakt etter en koketopp med integrert ventilasjon, en ny armatur eller andre utvalgte produkter, kan du gjøre en svært god handel denne uken.🖤

Les mer..
august 22 - august 22
HOKA Lagersalg - Rotation (Clifton 11, Bondi 9 og mer)

Velkommen til HOKA-lagersalg hos Rotation på Løren Torg i Oslo. Her finner du modeller som Clifton 11, Bondi 9, Kawana 3, Skyward X2 og flere andre, til noen av Norges beste priser. Bredt utvalg til både dame og herre. Komplette prislister publiseres dagen før, så du vet hva som venter før du drar. Dørene åpner lørdag 22. august kl 10:00. Førstemann til mølla.

Les mer..
Kontakt ossOm ossPersonvernerklæring