< Tilbake
Lagersalg/vareprøvesalg interiør og klær <br />fra Senze of Joy
For å gjøre plass til ny kolleksjon skal vi ha lagersalg på utgående varer. Mange fine interiørartikler og vareprøver innen både interiør og klær til veldig gode priser.
  • 13. juni kl. 12 - 20
  • 14. juni kl. 12-20
Vi selger ut tidligere kleskolleksjoner med fine gensere, strikk, skinnbusker, belter og kjoler til meget fine priser. Av interiørartikler kan nevnes fine fat til å ha lys på, trebrett, lysestaker, t-lysholdere i mange varianter, rammer, sengetøy og diverse pynteputer. Lagersalget er i Aslakveien 20, vis a vis kjøreporten til Rema 1000. Hvis problemer med å finne frem, ring 41 22 14 22. For å gjøre plass til ny kolleksjon skal vi ha lagersalg på utgående varer. Mange fine interiørartikler og vareprøver innen både interiør og klær til veldig gode priser. Vi selger ut tidligere kleskolleksjoner med fine gensere, strikk, skinnbusker, belter og kjoler til meget fine priser. Av interiørartikler kan nevnes fine fat til å ha lys på, trebrett, lysestaker, t-lysholdere i mange varianter, rammer, sengetøy og diverse pynteputer. Lagersalget er i Aslakveien 20, vis a vis kjøreporten til Rema 1000. Hvis problemer med å finne frem, ring 41 22 14 22.
Address:
vCard
Flere salg.
mai 06 - mai 08
Holzweiler vår- og sommer kolleksjonssalg

Holzweiler Kolleksjonssalg – Oslo. I noen dager fyller vi lokalet med favoritter fra tidligere kolleksjoner – fine plagg som fortjener en ny runde ute i verden, nå med opptil 80% avslag.

Les mer..
mai 05 - mai 06
Vareprøvesalg på et stort utvalg av kjente merkevarer. 50-80%

Lyle & Scott - Meyer - MMX - M5 - Lakor

Les mer..
Kontakt ossOm ossPersonvernerklæring